O nas

DKM PARTNER - kim jesteśmy

DKM Partner to marka, która zwraca uwagę nawet na te z pozoru mniej ważne szczegóły. Każdy element składa się na jedną całość – na wspólny cel. Jesteśmy przy Tobie od samego początku: razem planujemy, razem realizujemy i razem cieszymy się sukcesem.

Nawet przy projektowaniu naszego logo, postawiliśmy na perfekcję w każdym calu. Litery DKM to krój zaprojektowany od podstaw z pomocą złotych proporcji istniejących w naturze od zawsze. To proporcje jakie idealnie odpowiadają naszym wartościom – piąć się ciągle w górę i osiągać coraz więcej w sposób stabilny i naturalny. Nie tylko litery są stworzone ku realizacji konkretnego celu. Nasz znak graficzny to starosłowiański symbol Welesa – symbol urodzaju. Dokładnie to przyświeca nam w naszej codziennej pracy – aby nasi partnerzy odczuwali realne zyski, dzięki wspólnie prowadzonym projektom sprzedażowym i zwiększaniu jakości obsługi klientów.

DKM Partner to marka, której możesz zaufać, bo zawsze ma taki sam cel jak Ty.

golden04
Logotyp zaprojektowany za pomocą złotych proporcji – między okręgami służącymi do cięcia liter, istnieje zależność równa liczbie 1.618. Proporcje te zostały wykorzystane do zaprojektowania między innymi Partenon czy logo Apple.
favic300x300
Starosłowiański znak Welesa to symbol urodzaju i płodności. Nowoczesne gradienty i biznesowe barwy dodają współczesnego charakteru.