Szkolenia dla call center

16

SZKOLENIA Z ZAKRESU TECHNIK SPRZEDAŻY​

Prowadzimy szkolenia sprzedażowe uczące wywierania wpływu zgodnie z filozofią „każdy wygrywa”, pozwalającą na zadowolenie klienta, co przekłada się na budowanie sieci stałych klientów, którzy są najbardziej wartościowi.​

17

SZKOLENIA Z ZAKRESU OBSŁUGI KLIENTA​

Przekazujemy praktyczne umiejętności i wiedzę z radzenia sobie z trudnymi sytuacjami podczas obsługi klienta, a także jak dbać o stałych klientów tak, aby ci nie przestali korzystać z usług firmy lub nabywać cyklicznie jej produktów.​

SZKOLENIA MANAGERSKIE DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ​

Uczymy niedoświadczonych oraz doświadczonych managerów jak zarządzać czasem, tworzyć czytelne raporty, prowadzić szkolenia i zebrania dla pracowników oraz jak samemu zmotywować się do pracy z innymi.

Zostańmy partnerami na dłużej

Cenimy partnerów biznesowych, którzy wiedzą jaki mają cel. W realizacji każdego przedsięwzięcia, wspieramy ich profesjonalnymi szkoleniami z zakresu skutecznej sprzedaży, poprawnej obsługi klienta, a także w ramach szkoleń managerskich.

Stawiamy nie tylko na jednorazowe spotkania, lecz także na stałą współpracę i cykliczne szkolenia dla wszystkich szczebli pracowniczych w Twojej firmie. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i otrzymaj od nas najlepsze warunki .

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE TERMINY SZKOLEŃ