TELESPRZEDAŻ (CALL TRADING)

Telesprzedaż (Call trading)

Co to takiego?

Telesprzedaż to wszelkie formy kontaktu telefonicznego, które prowadzą do sprzedaży produktów lub usług danego przedsiębiorstwa. Sprzedaż telefoniczna jest szeroko stosowanym na świecie i od niedawna także w Polsce – najbardziej efektywnym kanałem dystrybucji. Rozwiązanie to polecamy przedsiębiorstwom chcącym pozyskać nowych klientów, czy firmom szukającym nowych kanałów zbytu produktów. BOWIEM TELESPRZEDAŻ TO NAJSKUTECZNIEJSZA FORMA REKLAMY.

Co oferujemy?

  • Dajemy gwarancję na zwiększenie efektywności sprzedaży, którą mogą Państwo sprawdzać na bieżąco.
  • Wspomagamy dystrybucję różnymi innymi formami kontaktu, np. email, live chat, video chat, formularze www. Wszystko po to, aby szukać klientów we wszystkich możliwych obszarach. Oprócz tego ważna jest jego  satysfakcja i wygoda, dlatego warto maksymalnie spersonalizować medium, którym będziemy się posługiwać.
  • Zapewniamy profesjonalną obsługę i najlepsze wykorzystanie baz danych o klientach, które w zależności od Państwa dyspozycji mogą być dostarczone przez nas lub przez Państwa firmę.
  • Zapewniamy odpowiednią ilość wykwalifikowanych pracowników, których wiedza i umiejętności sprawdzana jest w wieloetapowych testach. W zależności od Państwa dyspozycji konsultanci sprzedażowi/doradcy telefoniczni mogą być wyszkoleni przez naszych szkoleniowców lub bezpośrednio przez osoby powołane przez Państwa.
  • Zapewniamy możliwość nagrywania rozmów i przetrzymywania ich przez okres wyznaczony przez Państwa, przez co będą Państwo mieć pewność, że obsługa naszych konsultantów jest na najwyższym możliwym poziomie.
  • Zapewniamy precyzyjny dostęp do wszystkich zarejestrowanych zdarzeń. Mamy możliwość archiwizacji wszystkich nagrań, zapytań klientów, problemów oraz podjętych kontaktów zwrotnych.

W sprawie szczegółowego cennika prosimy o kontakt. Może on być uzależniony od ilości sprzedaży, godzin pracy konsultantów itp.

10