TELESPRZEDAŻ (CALL TRADING) – OUTSOURCING DZIAŁU I USŁUG SPRZEDAŻY

Telesprzedaż (Call trading) - telemarketing i outsourcing sprzedaży

Co to takiego?

Telesprzedaż to wszelkie formy kontaktu telefonicznego, które prowadzą do sprzedaży produktów lub usług danego przedsiębiorstwa. Sprzedaż telefoniczna jest szeroko stosowanym na świecie i od niedawna także w Polsce – najbardziej efektywnym kanałem dystrybucji. Rozwiązanie to polecamy przedsiębiorstwom chcącym pozyskać nowych klientów, czy firmom szukającym nowych kanałów zbytu produktów. BOWIEM TELESPRZEDAŻ TO NAJSKUTECZNIEJSZA FORMA REKLAMY.

Żeby móc korzystać z tej formy marketingu, przedsiębiorcy nie muszą uruchamiać własnego sektora call trading i rekrutować zespołu pracowników. Wystarczy nawiązać współpracę z nami. Proponujemy outsourcing działu sprzedaży na korzystnych warunkach. Oferujemy efektywny telemarketing we Wrocławiu, telesprzedaż oraz umawianie spotkań w imieniu naszych kontrahentów. Stawiając na usługi świadczone w takim trybie, można zyskać realne wsparcie procesu handlowego przez ekipę doświadczonych specjalistów, a jednocześnie zoptymalizować koszty prowadzenia biznesu.

Co oferujemy?

  • Dajemy gwarancję na zwiększenie efektywności sprzedaży, którą mogą Państwo sprawdzać na bieżąco.
  • Wspomagamy dystrybucję różnymi innymi formami kontaktu, np. email, live chat, video chat, formularze www. Wszystko po to, aby szukać klientów we wszystkich możliwych obszarach. Oprócz tego ważna jest jego  satysfakcja i wygoda, dlatego warto maksymalnie spersonalizować medium, którym będziemy się posługiwać.
  • Zapewniamy profesjonalną obsługę procesu telesprzedaży i najlepsze wykorzystanie baz danych o klientach, które w zależności od Państwa dyspozycji mogą być dostarczone przez nas lub przez Państwa firmę.
  • Zapewniamy odpowiednią ilość wykwalifikowanych pracowników, których wiedza i umiejętności telemarketingu sprawdzane są w wieloetapowych testach. W zależności od Państwa dyspozycji konsultanci sprzedażowi/doradcy telefoniczni mogą być wyszkoleni przez naszych szkoleniowców lub bezpośrednio przez osoby powołane przez Państwa.
  • Zapewniamy możliwość nagrywania rozmów i przetrzymywania ich przez okres wyznaczony przez Państwa, przez co będą Państwo mieć pewność, że obsługa naszych konsultantów jest na najwyższym możliwym poziomie.
  • Zapewniamy precyzyjny dostęp do wszystkich zarejestrowanych zdarzeń. Mamy możliwość archiwizacji telesprzedaży i telemarketingu dotyczącego umawianych spotkań w formie wszystkich nagrań, zapytań klientów, problemów oraz podjętych kontaktów zwrotnych.

W sprawie szczegółowego cennika prosimy o kontakt. Może on być uzależniony od ilości sprzedaży, godzin pracy konsultantów itp.

W przypadku zainteresowania tym, jak przebiega nasz outsourcing usług sprzedażowych oraz umawianie spotkań dla kontrahenta czy pytań w sprawie szczegółowego cennika, prosimy o kontakt.
Call trading to proces, którego skuteczność mierzona jest na różnych polach i odmiennie w zależności od profilu danej firmy, dla której pracujemy. Dlatego koszt outsourcingu sprzedaży zawsze
ustalany jest indywidualnie. Może on być uzależniony od ilości sprzedaży, godzin pracy konsultantów itp.

10