Projekty sprzedażowe lub obsługowe dla call center

Pokaż
nam
kim jesteś

Poinformuj nas na co stać Twoje Call Center - jakie ma osiągnięcia, jakich trenerów w zespole i ile stanowisk do wykorzystania przy projektach telemarketingowych.

ustal
z nami
szczegóły

W ciągu 48 godzin otrzymasz wiadomość, w której zadamy Ci kilka pytań - odpowiedz na nie, abyśmy
mogli przygotować się do spotkania
i móc zaoferować Ci współpracę.

Spotkaj się
z NASZym przedstawicielem

Zawsze najwięcej udaje się ustalić podczas spotkania twarzą w twarz. Umówimy się z Tobą w najlepszym dla Ciebie terminie, aby omówić szczegóły.

zrealizuj
z nami
swój cel!

Wybierzemy dla Ciebie projekty, które Twoje call center będzie w stanie zrealizować, a także przygotujemy do nich Twoją kadrę zarządzającą, abyś miał pewność, że z DKM Ci się uda.

Zostańmy partnerami na dłużej

Cenimy partnerów biznesowych, którzy wiedzą jaki mają cel. Aby ich w tym wspierać, wybieramy dla nich najlepsze projekty telemarketingowe, które pozwolą na stabilizację i zysk. Szukamy solidnych firm, którym będziemy mogli zaufać w powierzeniu sprzedaży usług i produktów najlepszych marek, a także potrafiących profesjonalnie obsłużyć ich dotychczasowych klientów.

Naszych partnerów wspieramy również w przygotowywaniu projektów podczas szkoleń grupowych i mentoringów. W zamian za to, oczekujemy stałego raportowania wyników i niezawodnego kontaktu.

ZGŁOŚ SIĘ PO PROJEKT TELEMARKETINGOWY​